Click aici »

Consultant Oriflame, comision pana la 40% si premii de lux!

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, MLM, Altele
Data introducerii
31-05-2012
Data actualizare
10-10-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Poate nu te-ai gandit serios la asta pana acum, dar Oriflame poate fi si pentru tine o sursa serioasa de castig. Pentru ca produsele cosmetice se vand intotdeauna foarte bine, iar la noi chiar cā?tigi cāt promitem, din vanzare directa sau promovand afacerea Oriflame.

Exemplu simplu: o comanda de 500 de lei o poti aduna usor de la 6-8 prietene. Castigul tau imediat? 200 de lei! Doar pentru ca ai facut putina reclama catalogului primit gratuit... In plus, ca sa fie totul mai placut, primesti si o multime de cadouri inca de la inceput (geanta, portofel, ceas, MP3)

Solicita si tu un catalog si detalii si vei putea descoperi toate avantajele Oriflame :) Poti studia si catalogul online, dar atentie! Nu te inscrie direct pe site, nu primesti creditare decat la recomandarea unui director de vanzari, dupa ce ai aplicat si ai fost contactat(a) de un lider Oriflame.

Cerinte

Responsabilitati:

-prezentarea brosurii ORIFLAME in cercul de cunostinte;
-colectarea de comenzi (minim 50 lei);
-distribuirea produselor;
-plata contravalorii produselor (minus comisionul).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

-23-40% comision, in functie de valoarea comenzii
(cel mai mare comision de pe piata, real, fara conditii ascunse);
-livrarea produselor la domiciliu, prin curier;
-plasarea comenzilor online;
-produse speciale cadou;
-bonusuri suplimentare pentru comenzi mari;
-comision pentru inscrierea altor reprezentanti;
-sprijinul permanent al unui lider de vanzari.

Pentru a primi pachetul gratuit de start (brosuri, mostre si materiale
informative) aplic? CV-ul tau acum, trimite SMS la 0723.029.302 cu numele, varsta si localitatea la sau e-mail la inscriere.oriflame@yahoo.com.