Click aici »

Consultant Marketing (angajati, pensionari)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
750 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Publicitate/PR, Marketing
Data introducerii
17-02-2020
Data actualizare
15-07-2020
Confidential
expirat

Descrierea postului

Esti pensionar(a) dar consideri ca meriti mult mai mult?
Ai un serviciu stabil, dar ar mai fi utili 900-3100 lei/luna?
Compania noastra se ocupa de fidelizarea clientilor Rompetrol.
Afla daca aceste gen de activitate ti se potriveste si iti va aduce
beneficii.

Cerinte

Persoana motivata sa atinga obiectivele stabilite;
Motivat(a) sa castige mai mult prin performantele proprii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta (beneficii, bonusuri): Laptop, excursii, masina, etc.