Click aici »

Consultant imobliar vanzari rezidentiale

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Vanzari
Data introducerii
30-10-2009
Data actualizare
30-10-2009

Descrierea postului

Iata ce vei face ca broker imobiliar:

- Vei promova un proiect rezidential de vile alaturi de o echipa cu experienta
- Vei actualiza baza de date cu proprietatile imobiliare
- Vei identifica clientii interesati de proiect
- Vei gestiona relatia cu potentialii clienti in vederea incheierii de tranzactii imobiliare
- Vei negocia si media contractele.

Cerinte

Esti dinamic si entuziast? Iti place mai mult sa FACI lucrurile sa se intample decat sa le LASI sa ti se intample?

Cei din jur te descriu ca o persoana organizata?

Ai disponibilitate de lucru pentru 6 zile din saptamana?

Vrei sa apartii colectivului flexibil si competitiv al unei companii de consultanta imobiliara care pune pret pe corectitudine ?

Abia asteptam sa te cunoastem !

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pentru rezultatele tale, vei beneficia de:

- Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu fix + comision + auto)

- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar

- Mediu de lucru profesionist

- Mediu relaxant, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa nu devina o povara.