Click aici »

Consultant imobiliar

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
24-02-2009
Data actualizare
24-02-2009

Descrierea postului

Consultant imobiliar VANZARI LOCUINTE DE LUX.

- Selectarea proprietatilor rezidentiale de lux si prospectarea lor;
- Intalnirea cu proprietarii cladirilor pentru a discuta conditiile de colaborare;
- Prezentarea proprietatilor persoanelor interesate in a le inchiria sau cumpara (in special straini);
- Negocierea si medierea contractelor.

Cerinte

- Posesori ai permisului de conducere categoria B;
- initiativa, persuasiune si empatie;
- disponibilitate pentru program full-time;
- cunoasterea limbii engleze este un atu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu fix prin cartea de munca + comision + auto);
- Asigurare medicala;
- Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar;
- Mediu de lucru profesionist;
- Team building;
- Mediu relaxant, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa nu devina o povara.