Click aici »

Consultant imobiliar

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-05-2012
Data actualizare
27-03-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Constructii/Imobiliare
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Identificarea, vizionarea si promovarea proprietatilor;
- Contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora;
- Introducerea lor in baza de date;
- Gestionarea portofoliului de clienti si oferte;
- Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;
- Consilierea clientilor;- suport in negocierea contractelor;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei.

Cerinte

- abilitati excelente in comunicare;
- persoana ambitioasa, dinamica cu spirit de antreprenor si atitudine de invingator;
- cooperant si un bun jucator de echipa;
- sa fie permanent la curent cu noutatile si schimbarile petrecute in domeniu;
- sa se perfectioneze continuu, sa simta ca ceea ce face i se potriveste;
- sa ofere cu promtitudine si profesionalism serviciile de care are nevoie clientul;
- sa aiba rezistenta la stress;
- sa fie orientat catre obtinerea de rezultate;
- experienta in domeniu de minim un an;
- cunostinte PC si lb engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- suport pregatire cursuri;
- echipa performanta;
- program de lucru flexibil;
- birou;
- comisioane motivante.