Click aici »

Consultant imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Management/Consultanta
Data introducerii
26-02-2010
Data actualizare
28-04-2010

Descrierea postului

International Intermed, cu sediul in Bd. Magheru, angajeaza agenti/agente imobiliari(e) pentru zona ultracentrala. se asigura autoturism, telefon mobil convorbiri nelimitate, sistem computerizat, camera digitala, carte munca, castiguri substantiale. rugam trimiteti CV la adresa de e-mail.

Oferim si cerem seriozitate. nu se cere experienta in domeniu.

Cerinte

Cunostinte P.C., seriozitate, prezenta agreabila, punctualitate, simtul umorului.

Carnetul auto si engleza conversatie constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Autoturism, telefon mobil convorbiri nelimitate, camera digitala, sistem computerizat, carte de munca, comision substantial net, colectiv deosebit.