Click aici »

Consultant Imobiliar

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti, Valenii de Munte Ploiesti Valenii de Munte
Domeniile ofertei
Vanzari, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
27-02-2018
Data actualizare
02-05-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Constructii/Imobiliare, Sampling/Merchandising, Serviciu clienti, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-Perioada initiala de training si testare finala
-Editari anunturi in softuri imobiliare
-Calificari si precalificari clienti
-Realizarea unor analize comparative de piata
-Preluare si initiere apeluri telefonice
-Respectarea unui cod de etica profesionala
-Respectarea unui cod intern de procedura de lucru
-vizualizari imobile cu clientii
-Preluari contracte si semnarea lor
-Presupune un mediu de lucru competitiv cu castiguri bazate  pe target de tranzactii
-Presupune sa fi implicat total in ceea ce faci ,conditia esentiala de a profesa in domeniu este sa iti placa ceea ce faci
-Postul este pentru persoane active si orientate spre rezultate imediate.
-Postul presupune tinuta, aspect decent si un cod vestimentar office

Nu este un post doar de birou!

Cerinte

-Varsta minima 20 ani
-Studii superioare
-Fara experienta in imobiliare sau in intermediere imobiliara.(conditie eliminatorie)
-Limba engleza vorbita-nivel conversational mediu
-Limba engleza citit-tradus-nivel mediu
-Permis conducere categ B
-Cunostinte operare PC
-Domiciliu in Ploiesti sau imprejurimi
-Disponibila la minim 12 ore de lucru pe saptamana(conditie eliminatorie)
-Sociabila
-Atenta la detalii
-Ordonata si organizata
-Punctuala
-Motivata sa invete o meserie de viitor
-Spirit de echipa
-Tinuta decenta si aspect ingrijit (conditie eliminatorie)
-Orientata spre a ajuta oamenii, a le fi aproape si apoi spre castig

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Birou ,utilat,echipat
-Training permanent
-Suport tehnic si informational permanent
-Procent din castigurile realizate lunar
-Carte de munca
-Telefon de serviciu
-posibilitati reale de avansare si extra specializare (Atestate)
-Flexibilitate a programului
-Flexibilitate in modul de lucru
-Carti de vizita personalizate
-Posibilitati de promovare personala ca agent

*Acceptam doar cv urile si depunerile de candidaturi care indeplinesc MAREA MAJORITATE A CRITERIILOR
*Nu luam in considerare CV urile incomplete sau cu greseli

Multa bafta !