Click aici »

Consultant Imobiliar - Sales Associate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Bacau, Onesti, Piatra Neamt, Roman Bacau Onesti Piatra Neamt Roman
Domeniile ofertei
Vanzari, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016
Confidential
expirat

Descrierea postului

RE/MAX este liderul mondial in imobiliare si iti pune la dispozitie toate uneltele necesare pentru o buna functionare: educatie, un brand ce iti va genera clienti, un soft care te ajuta sa gestionezi optim intreaga afacere, marketing, o retea de colaboratori, totul aplicat prin sisteme si proceduri testate pentru un castig rapid.

Te ajutam sa-ti faci propriul tau business si iti oferim tot sprijinul necesar pentru dezvoltarea unei afaceri de succes.

Cerinte

Daca vrei sa pui bazele unei cariere in imobiliare si esti o persoana cu spirit antreprenorial, alatura-te celei mai profesioniste echipe in imobiliare!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cel mai mare comision din sectorul imobiliar.
Cursuri si Trainninguri de specialitate.
Cel mai performant CRM din imobiliare.