Click aici »

Consultant financiar

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Asigurari
Data introducerii
04-04-2011
Data actualizare
07-10-2011

Descrierea postului

Singurul job care poate fi privit ca pe propria afacere, cu diferenta majora a capitalului investit, compania fiind cea care pune la dispozitie toate resursele - training, telefon, sediu; investitia candidatului fiind timpul de care acesta dispune.

De asemenea, el are acces la un plan de cariera, pe care il poate administra in functie de aspiratiile lui profesionale, dar si in functie de nivelul de performanta atins.

Cerinte

Persoana responsabila, tenace cu bune abilitati de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plan de cariera atractiv.
Venitul este compus din comisioane, parti fixe si bonusuri.
Sistem de training performant.