Click aici »

Consultant financiar

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Calarasi, Curtea de Arges, Pitesti, Ploiesti Bucuresti Calarasi Curtea de Arges Pitesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Asigurari, Banci, Management/Consultanta
Data introducerii
26-06-2009
Data actualizare
26-06-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Asigurare de consultanta de specialitate in domeniul financiar -bancar si in domeniul asigurarilor IMM-urilor , persoanelor fizice si juridice

Cerinte

- gandire pozitiva, organizat, dinamic, bune abilitati de comunicare
- indiferent de varsta si sex, onest, loial, orientat spre succes. dorinta de afirmare profesionala
- cu spirit de echipa, deschis la nou si provocari
- tinuta office recomandata

Oferta (bonusuri, beneficii)

- training de specialitate basic si traininguri de perfectionare pe nivele de cariera, in functie de performante
- venituri proportionale cu activitatea desfasurata
- bonusuri si concursuri lunare, trimestriale si anuale
- plan de cariera si posibilitatea certa de promovare
- coaching pentru prima perioada de activitate
- apartenenta un colectiv tanar, profesionist si ambitios
- atmosfera de lucru constructiva