Click aici »

Consultant Financiar

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
25-12-2008
Data actualizare
25-12-2008
Confidential
expirat

Descrierea postului

Iti doresti un job intr-un domeniu activ , dinamic, ce-ti poate aduce satisfactii materiale dar si posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes ?

Vrei sa ai castiguri suplimentare dar in acelasi timp sa ai un program flexibil ?

Vrei sa acumulezi experienta si sa beneficiezi totodata de un program intensiv de traininguri in domeniul vanzarilor si al managementului ?

Acestea reprezinta doar cateva dintre beneficiile pe care Compania Grawe Romania ti le ofera pentru pozitia de CONSULTANT FINANCIAR . Ba mai mult...

- vei castiga in functie de rezultatele pe care le vei avea
- vei avea bonusuri lunare , trimestriale, anuale din vanzarile realizate
- poti opta pentru o colaborare in regim part-time sau full-time
- pentru cei interesati exista posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul Companiei (plan de dezvoltare) ;
- vei avea tot timpul suportul echipei , fiind implicat in programe de coaching-mentoring ;
- iti vei desfasura activitatea intr-o locatie centrala (Grawe Business Center ) cu dotari moderne si suport logistic pe  masura ;

Cerinte

Iti va fi usor daca esti :

- absolvent studii medii
- o persoana dinamica , comunicativa, deschisa la nou
- o persoana cu dorinta de afirmare
- o persoana ambitioasa,interesata de o cariera de succes in domeniul vanzarilor si al managementului.