Click aici »

Consultant Financiar / Director Coordonator

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Braila, Buzau, Focsani, Galati Braila Buzau Focsani Galati
Domeniile ofertei
Banci
Data introducerii
28-02-2008
Data actualizare
28-02-2008

Descrierea postului

- intermediere si consiliere in domeniul bancar
- monitorizare si coordonare a echipei de lucru

Cerinte

- persoana dinamica, cu aptitudini de lider
- bune abilitati de comunicare si de negociere
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit
- abilitati manageriale

Oferta (bonusuri, beneficii)

Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:
Produs financiar modern
Piata neacoperita - sub 0,3% din populatie beneficiaza de acest produs
Necesar mare de imbunatatire a conditiilor de locuit
Posibilitatea de a deveni independent financiar in cadrul Serviciului Consiliere Financiara al HVB Banca pentru Locuinte S.A.

De asemenea HVB Banca pentru Locuinte S.A. va sustine efortul si munca prin:
Sansa de a intermedia un produs in conditii de comision deosebit de avantajoase
Training calificat gratuit
Campanii de marketing si popularizare a bancii si a produsului
Asistenta permanenta in cariera dumneavoastra