Click aici »

Consultant financiar-bancar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Lugoj, Timisoara Arad Lugoj Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Banci
Data introducerii
12-03-2009
Data actualizare
26-09-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

Consultant financiar bancar: specializat in promovarea si vanzarea serviciilor financiar bancare.

Cerinte

- Abilitati de comunicare, relationare si vanzari
- Dorinta sustinuta de a munci si invata
- Dinamism, seriozitate, perseverenta si esti orientat spre rezultate, atitudine pozitiva
- Ambitie, spirit de echipa si initiativa,
- Expierenta in vanzare produselor financiar bancare

Cu noi poti:
- Oferi consultanta in contact direct cu clientii pentru programe de economisire-creditare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Un plan de comisionare atractiv, bonusuri, traininguri de specialitate.

Program de lucru flexibil, posibilitatea de a-ti construi o cariera in domeniul bancar.