Click aici »

Consultant financiar asigurari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Asigurari
Data introducerii
17-01-2014
Data actualizare
29-05-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Consultanta financiara clienti
Prospectare si abordare clienti
Planificare si realizare intalniri de analiza financiara pentru determinare nevoi specifice clienti
Identificare solutii financiare adaptate clientilor
Atingerea target-urilor
Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti

Cerinte

Abilitati excelente de comunicare, negociere si convingere
Persoana persuasiva, orientata spre client
Experienta in vanzari constituie un avantaj
Engleza la nivel conversational
Flexibilitate si capacitate de adaptare la situatii neprevazute
Experienta in gestionarea relatiilor cu clientii constitue un avantaj
Minim studii liceale;
Minim 24 de ani

Oferta (bonusuri, beneficii)

Castiguri motivante si bonusuri bazate pe eficienta si efort
Traininguri specializate gratuite;
Venit fix+comisioane +bonusuri trimestriale, in functie de rezultate;
Program flexibil;
Sansa dezvoltarii unei cariere de succes!Apartenenta la o companie multinationala