Click aici »

Consultant de vanzari Oriflame, comision si premii!

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Vanzari, Servicii infrumusetare
Data introducerii
26-05-2011
Data actualizare
26-05-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Vrei un venit suplimentar si crezi ca te-ai descurca sa vinzi produse cosmetice cunostintelor tale ? Nu-ti mai pierde timpul cautand... la Oriflame chiar castigi cat promitem. Si nu numai atat.

Cerinte

Responsabilit??i:

-prezentarea bro?urii ORIFLAME în cercul de cuno?tin?e;
-colectarea de comenzi (minim 50 lei);
-distribuirea produselor;
-plata contravalorii produselor (minus comisionul).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

-23-40% comision, în func?ie de valoarea comenzii
(cel mai mare comision de pe pia??, real, f?r? condi?ii ascunse);
-livrarea produselor la domiciliu, prin curier;
-plasarea comenzilor online;
-produse speciale cadou;
-bonusuri suplimentare pentru comenzi mari;
-comision pentru înscrierea altor reprezentan?i;
-sprijinul permanent al unui lider de vânz?ri.

Pentru a primi pachetul gratuit de start (bro?uri, mostre ?i materiale
informative) aplic? CV-ul t?u acum, trimite SMS la 0723.029.302 cu numele, varsta si localitatea la telefon sau e-mail la inscriere.oriflame@yahoo.com.