Click aici »

Consultant de nutritie

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Management/Consultanta, Marketing, Vanzari
Data introducerii
13-12-2007
Data actualizare
13-12-2007
Confidential
expirat

Descrierea postului

Un castig suplimentar pentru completarea veniturilor familiei tale, o sansa pentru o sanatate mai buna, instruire locala, nationala si chiar internationala.

Cerinte

Cautam persoane active, dinamice pentru acvtivitate full time sau part time. Rugam seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Drumul catre independenta financiara!
Un castig suplimentar pentru completarea veniturilor familiei tale, o sansa pentru o sanatate mai buna, instruire locala, nationala si chiar internationala cu cei mai buni medici din industria wellness. In functie de progresul in afacere vi se vor oferi bonusuri considerabile in bani si produse, vacante exotice gratuite si multe altele.