Click aici »

Consultant/ Broker/ Agent imobiliar Birouri

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
03-11-2009
Data actualizare
03-11-2009

Descrierea postului

- Principalul obiectiv este vanzarea/inchirierea de birouri catre clientii companiei;
- Realizarea target-urilor de vanzari in termenele stabilite;
- Gestionarea relatiei cu clientii si administrarea documentatiei referitoare la acestia;
- Informarea constanta a clientilor si identificarea necesitatilor acestora.

Cerinte

- Studii superioare terminate sau in curs;
- Cunostinte MS Office;
- Cunoasterea a cel putin o limba straina (engleza, italiana, spaniola, franceza);
- Abilitati excelente comunicare si negociere;
- Putere de convingere;
- Persoana dinamica, sociabila;
- Initiativa si spirit puternic de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Oportunitatea dezvoltarii profesionale alaturi de echipa noastra.
- Mediu de lucru motivant.