Click aici »

Consultant asigurari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Campulung Muscel, Curtea de Arges, Mioveni, Pitesti Campulung Muscel Curtea de Arges Mioveni Pitesti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta, Vanzari
Data introducerii
25-02-2009
Data actualizare
27-06-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Suntem unul dintre cele mai mari grupuri financiare din Europa, operand in 12 tari si avand peste 22.000 de angajati.
In Romania avem peste 250 de angajati,o retea de 55 de agentii aflate in cele mai importante orase ale tarii si peste 1100 colaboratori care au ales oportunitatea unei cariere de succes si o cultura organizationala bazata pe valori care ii reprezinta.
Acordam o atentie deosebita echipei si fiecarui angajat in parte pentru ca doar prin profesionalismul echipei noastre oferim cele mai bune programe de asigurare clientilor nostri!

Daca sunteti pregatiti sa aflati cat de mult va pot ajuta abilitatile si talentul in construirea unei cariere de succes, alegeti sa va alaturati echipei noastre!

Ce poti face incepand de maine ?
sa promovezi serviciile financiare ale companiei
sa prospectezi piata potentialilor clienti
sa faci analiza nevoilor clientilor
sa informezi clientii
sa cladesti si sa dezvolti permanent relatia cu clientii tai
SA ACORZI CONSULTANTA !

Cerinte

Dinamism si reactie rapida
Sa muncesti la noi inseamna sa fii dinamic, prompt, curios si in permanenta dispus sa experimentezi noi solutii. Este o mentalitate proactiva care genereaza idei inovative. Dinamismul si promtitudinea in decizii lucreaza in tandem cu flexibilitatea si abilitatea de adaptare la schimbare.

Increderea in tineri
Compania noastra are incredere in tineri si este pregatita sa investeasca in ascensiunea si dezvoltarea acestora. Persoanele recrutate trebuie sa aiba o mentalitate flexibila, sa fie deschise catre inovatie si schimbare. Angajatii companiei trebuie sa-si doreasca sa se dezvolte intr-o companie care tinteste sa devina cel mai dinamic sector.

Responsabilitate individuala
Fiecarei persoane i se cere sa fie responsabila pentru propriile decizii la nivelul sau organizational, acceptand recompensele si consecintele rezultate in urma deciziei luate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial competitiv
-Program de finantare, bonusuri pentru realizarea target-ului,posibilitatea cresterii substantiale a veniturilor pe masura dezvoltarii echipei.
-Training gratuit, concursuri motivante
-program flexibil
-posibilitatea de a lucra part time/ full time
-castiguri atractive si motivante, functie de performante
-plan de cariera foarte atractiv, posibilitati reale de promovare rapida
-lucrul in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste
-suport din partea cadrelor de conducere
-programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
-reprezentarea unei Institutii Financiare de Prestigiu din Europa