Click aici »

Consultant Asigurari, Credite & Turism

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Banci, Asigurari
Data introducerii
11-03-2019
Data actualizare
18-09-2019

Descrierea postului

Inainte de a lua decizia de a veni  alaturi de  noi  va ofer 3 motive la care sa reflectati:
1 Va alaturati echipei noastre in care va puteti dezvolta  propria afacere alaturi de un brand puternic  din tara noastra.    https://destine-holding.ro/
2 Puteti accesa sa vindeti  produse financiare din 3 domenii de activitate atat de  necesare oamenilor prin cele 4 companii din grupul nostru si anume :
- Asigurari - orice tip de asigurare din Romania prin Destine Broker de Asigurare si Reasigurare    https://destine-broker.ro/
- Credite - orice tip de credit , leasing auto si imobiliar prin Destine Boker de Credite  si Destine Leasing   https://destine-leasing.ro/
- Turism - orice tip de pachet  turistic , zboruri , cazari in Romania si strainatate prin Destine Holidays    https://destineholidays.ro/
3 Va puteti adauga o noua competenta  prin  cursuri de calificare profesionala furnizate de noi  in domeniul
asigurarilor si posibilitatea de a va dezvolta o cariera intr-un domeniu  esential in Romania

Cerinte

Obligatoriu- studii medii sau superioare, seriozitate, dorinta de dezvolatre personala - de a absorbi cunostinte noi si nu in ultimul rand este necesara dorinta puternica de a castiga bani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Venitul dumneavoastra va fi pe baza de comision , extracomision , bonusuri si premii  usor accesibile in urma implicarii, a vanzarilor facute si a nivelului de cariera pe care il avansati in Destine.