Click aici »

Constructori in Italia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
Italy
Oras(e)
Alt Oras Alt Oras
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
30-11-2009
Data actualizare
30-11-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Firma italiana de constructii angajeaza cu contract de munca muncitori cu experienta: zidari, faiantari, tencuitori, rigipsari.
Vor fi angajate numai persoane cu experienta in domeniu.

De preferat sunt muncitori constructii polivalenti (sa stie zidarie+tencuire, rigips+faiantar).

Cerinte

Prioritate au persoanele care au mai lucrat in strainatate in constructii si au experienta reala de munca.

Rugam persoanele care nu cunosc meserie si care cred ca pot folosi aceasta oportunitate pentru a obtine un job sa nu aplice la acest job.

Oferta (bonusuri, beneficii)

1200 euro

Taxa De procesare cu TVA 357 RON se achita la inscriere in limita celor 8 locuri ! Numai persoanele acceptate

Taxa De mediere cu TVA 416.5 EURO se plateste in ianuareie numai la primirea contractului de munca/ invitatiei oficiale din partea Angajatorului.