Consilieri marketing, persoane active sau in prag de pensionare

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Buzau, Ploiesti Bucuresti Buzau Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing
Data introducerii
05-10-2011
Data actualizare
05-10-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 9 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Asigurari, Educatie/Training, Farmacii, MLM, Publicitate/PR, Sanatate, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Vanzarea directa a produselor
- Elaborarea si punerea in aplicare a planului de vanzari/recrutare colaboratori
- Selectionare de persone in vederea formarii echipei de vinzari, coordonarea ei.

Pentru detalii accesati link-ul www.aloebusiness.ro
www.foreverliving.com-selectati Europa, apoi Romania.

Cerinte

Daca esti o persoana comunicativa si deschisa, te atrag provocarile si te motiveaza standardele inalte, te preocupa dezvoltarea continua, ai simtul responsabilitatii, esti perseverent si iti doresti venituri suplimentare,poti face parte din echipa noastra.

- experienta anterioara in domeniile start-up/ promovare (marketing)/ vanzari constituie un avantaj;
- foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere
- dorinta de cunoastere si educatie;
- pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- orientat spre construirea unei cariere;
- focalizat pe atingerea obiectivelor;
- perseverent si ambitios;
- creativ, cu initiativa;
- seriozitate, punctualitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Descrierea postului:

- colaborare/parteneriat;
- formarea si educarea propriei echipe;
- atingerea obiectivelor de afaceri propuse;
- venituri pe baza de comisioane si bonusuri.

Cerinte:

Ce oferim:

- evolutie rapida in cariera in functie de performanta;
- program flexibil (part-time/ full-time);
- posibilitate de a lucra individual intr-o echipa proprie tanara, dinamica si flexibila sau in top management;
- programe de training, dezvoltare personala si profesionala adaptate fiecarui nivel de cariera;
- comisioane atractive, premii, calatorii si vacante, in functie de performanta;
- independenta si apartenenta la o retea internationala de colaboratori;
- acces la documentatii si programe de inalta calitate;
- afacere proprie.