Click aici »

Consilier vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Alexandria, Campina, Ploiesti, Rosiorii de Vede, Turnu Magurele Alexandria Campina Ploiesti Rosiorii de Vede Turnu Magurele
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing, Banci
Data introducerii
23-05-2012
Data actualizare
01-08-2012
Confidential
expirat

Descrierea postului

Crearea, administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti si parteneri in vederea promovarii si vanzarii produselor financiare

Cerinte

Abilitati excelente de comunicare , negociere, prezentare, relationare
- Cunoasterea si aplicarea tehnicilor de vanzare , experienta in vanzari produse financiare sau asigurari constituie un avantaj
- Persoana energica, gindire pozitiva, amabilitate si eficienta
- Intelegerea exigentelor si asteptarilor clientilor
- Bun utlizator de PC