Click aici »

Consilier vanzari service

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-08-2010
Data actualizare
25-03-2012

Descrierea postului

- Promovarea ofertei de servicii after-sale;
- Dezvoltarea contactelor si stabilirea unor relatii continue cu clientii;
- Atragerea de noi clienti;
- Realizarea de contracte de service auto;

Cerinte

- Persoana dinamica, sociabila, stabilieste usor relatii cu oamenii si se adapteaza la acestia, stie sa ii asculte, sa le identifice nevoile si are abilitati de persuasiune
- Absolvent(a) de studii superioare, cu experienta in vanzari sau incepator
- Experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj
- Posesor permis auto categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim:

- Un mediu de lucru modern si profesionist
- Programe de instruire profesionala.