Click aici »

Consilier Vanzari productie publicitara

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
28-04-2014
Data actualizare
28-04-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Ai cunostinte de productie publicitara? Iti place domeniul publicitatii si iti doresti un job stabil si cu perspective profesionale reale?

Clientul nostru, o companie de printuri in industria publicitara, isi mareste echipa de vanzari pentru Bucuresti pentru segmentul de abordare B2B.

Cerinte

Experienta ta in productie publicitara, abilitatile de comunicare si vanzare te pot aduce in aceasta echipa.

Cerem sa fii o persoana profesionista, ambitioasa, sa stii ce inseamna lucrul cu clientii si sa iti indeplinesti targetul si sa raportezi activitatea catre superiorul tau.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Iti oferim salariu fix si comision din vanzari, masina pentru deplasari, telefon, un mediu placut de lucru ca sa vii cu placere la serviciu si sa ai rezultate.