Click aici »

Consilier vanzari piese auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Tecuci Tecuci
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
09-04-2014
Data actualizare
09-04-2014

Descrierea postului

Identificarea reperelor de piese auto n programe specializate, la solicitarea clien?ilor;
Consilierea tehnic? a clien?ilor ?i implicarea direct? n promovarea ofertei f?cute;
Operarea comenzilor de c?tre clien?i;
Ofertarea produselor c?tre clien?i.

Cerinte

Bune cuno?tin?e de operare programe de identificare piese auto;
Experien?? dovedit? pe o pozi?ie similar? n pia?a auto
Experien?? n lucrul cu clien?ii;
Abilit??i excelente de comunicare ?i convingere;
ncredere n propriile for?e, spirit de echip?, r?bdare;
Persoan? serioas?, determinat?, responsabil? ?i ambi?ioas?.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu de lucru pl?cut ntr-o echip? dinamic? ?i n plin? dezvoltare