Click aici »

Consilier vanzari piatra naturala

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bistrita, Timisoara Bistrita Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-02-2018
Data actualizare
22-02-2018

Descrierea postului

Daca esti ambitios, comunicativ si iti place sa lucrezi cu oamenii, noi te vrem in echipa noastra!
Scopul nostru este de a oferi consultanta de calitate in domeniul pietrei naturale si de a ajuta clientul sa ia cea mai buna decizie.

Cerinte

IATA CE AI DE FACUT:
- Sa oferi consiliere clientilor care intra in showroom-ul nostru
- Sa ghidezi clientii, daca este nevoie, catre produsele potrivite
- Sa prezinti produsele intr-o maniera profesionista, tehnica
- Sa fii orientat catre rezultate si sa iti doresti sa te autodepasesti
- Sa lucrezi cu drag in echipa si sa fii un bun team-player
- Sa fii serios si punctual
- Sa ai spirit de initiativa si sa vii cu idei noi.
- Sa ai simtul detaliului, si minime abilitati de amenajare a spatiulu
- Sa te implici in identificarea solutiilor optime avand in vedere necesitatile clientului pe zona de amenajare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

IATA CE ITI OFERIM:
- Posibilitatea de a face parte dintr-o companie in continua expansiune in Romania
- Oportunitatea de a deprinde noi abilitati si de a te dezvolta in domenii precum vanzare, negociere, comunicare
- Training specializat in domeniul vanzarii de piatra naturala
- Salar motivant constituit din parte fixa si bonusuri de performanta.