Click aici »

Consilier vanzari electrice

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
10-06-2015
Data actualizare
16-07-2016

Descrierea postului

- Ofera relatii clientilor
- Ofera informatii despre marfa expusa
- Raspunde solicitarilor clientilor
- Ofera ajutor clientilor
- Informeaza clientii de schimbarile care au avut loc in privinta produselor
- Urmareste procesul de vanzare, cu accent pe momentul verificarii si incasarii contravalorii produselor.
- Verifica personal corespondenta intre produsele incasate (pe bonul de casa) si produsele predate, asigurand-se de faptul ca sunt numarate si verificate in fata clientului
- Incearca, pe cat este posibil, ca verificarea produselor predate clientului precum si incasarea cotravalorii acestora sa fie facute in raza de actiune a unei camere de supraveghere.

Cerinte

Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Bune abilitati de comunicare si interrelationare