Click aici »

Consilier Vanzari Bookstop Litera

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara Brasov Bucuresti Ploiesti Sibiu Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti, Comert
Data introducerii
10-02-2020
Data actualizare
19-10-2020

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cautam consilieri vanzari pentru Stand-urile cu carti Litera!

Cautam o persoana care iubeste cartile, este dornica sa-si imparta cunostintele cu clientii nostri si este pasionata de vanzari.Cel mai important aspect vizat de noi este ca persoana respectiva sa fie atenta la nevoile clientului si sa faca intotdeauna un mic pas in plus pentru acesta.

Ce asteptam din partea ta?

Abilitati excelente de comunicare- atitudinea prietenoasa si entuziasmul sunt aspecte deosebit de importante
Pasiune reala pentru carti si vanzari, pentru ca munca ta sa fie cat mai placuta dar si pentru a oferi clientilor cea mai buna indrumare
Sa fii organizata, responsabila si proactiva
Sa ai spirit de echipa si mereu zambetul pe buze :)

Locatia job-ului:

Bucuresti
Baneasa Shopping City
Promenada
Afi Cotroceni
Militari
Mega Mall
Cora Pantelimon
Plaza Romania

Timisoara - Iulius Mall
Sibiu - Shopping City
Ploiesti Shopping City
Brasov Shopping City

Cerinte

Ce vei face:

Primul lucru: vei zambi si vei intampina clientii calduros;
Vei oferi suportul clientilor, in functie de nevoile, pasiunile si interesele lor;
Vei intelege principiile de visual merchandising si vei expune cat mai bine produsele pentru vanzare;
Vei lucra cu calculatorul si casa de marcat;
Vei face receptia marfii;
Vei participa activ in procesul de vanzare (consilierea clientilor);
Vei gestiona magazinul (gestiune stocuri, comenzi, intocmire documente contabile etc.)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim:
Pachet salarial atractiv, format din salariu fix si comision din vanzari
Tichete de masa
Tichete cadou
Mediu de lucru placut
Discount 50 % pentru achizitionarea ocazionala a produselor
Program de lucru flexibil in ture de 12 h