Click aici »

Consilier vanzari bijuterii si accesorii

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Suceava Suceava
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
08-11-2018
Data actualizare
08-11-2018

Descrierea postului

Ne marim echipa!

JANETTE este una dintre cele mai importante marci de bijuterii argint si accesorii din Suceava cu magazine in mai multe centre comerciale precum si online.

Obiectul principal este vanzarea bijuteriilor  si accesoriilor in locatii amplasate in centre comerciale.

Daca esti interesata, trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email:  expresivstyle@yahoo.com

Cerinte

DESCRIERE ACTIVITATI:
- Consilierea clientiilor, prezentarea produselor, promovarea produselor;
- Aranjarea produselor;
- Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca;
- Vanzarea si ambalarea produselor vandute.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru:
- programul de lucru este repartizat in ture, specific activitatilor desfasurate in spatiile comerciale tip mall. Programul de lucru in weekend se desfasoara alternativ.

Beneficii:
- salariu + comision in functie de vanzari
- bonuri de masa
- decontarea unui abonament pentru un mijloc de transport in comun
- mediu placut de lucru - loc de munca stabil