Click aici »

Consilier service

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
26-06-2012
Data actualizare
26-06-2012

Descrierea postului

Responsabilitati:
-asigura relatia directa cu clientii, privind consilierea, informarea prompta, corecta si cat mai completa asupra tuturor problemelor ridicate de acestia, asupra costului estimativ, momentului inceperii si termenului de predare al lucrarii
-se ocupa de introducerea autovehiculelor in ateliere, de receptia faptica a acestora, de intocmirea antecalculatiilor si a devizelor de reparatie, de mentinerea legaturii cu clientii in timpul si dupa efectuarea reparatiilor

Cerinte

-Studii superioare de specialitate auto ( Fac. de Mecanica, sectia de Autovehicule rutiere)
-cunostinte bune de limba engleza
-permis de conducere cat.B
-experienta in domeniu de cel putin 3 ani
-recomandari

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariu fix si bonusuri  de volum
-mediu de lucru placut, competitiv
-cursuri de instruire