Click aici »

Consilier (militar rezerva)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Non-profit/Voluntariat
Data introducerii
09-10-2008
Data actualizare
26-02-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

As.Col.umna Club este Asociatia nationala a personalului militar rezervist,(cu studii si grade superioare) din sistemul de aparare si siguranta nationala.
Domeniile de activitate statutare au ca obiectiv; intrajutorarea membrilor si facilitarea oportunitatii de afaceri intre acestia, valorificarea aptitudinilor si experientei fiecarui membru pentru promovarea si dobandirea unui loc de munca demn, selectarea valorica a membrilor si recomandarea acestora catre institutiile centrale solicitante, evidentierea si publicitatea acelor membrii de familie care detin calitati performante.

Asteptam cu interes constituirea de noi filiale in judetul (zona) pe care o reprezentati, iar in situatia in care veti avea un numar minim de 3 membrii fondatori va vom trimite Statutul si Regulamentul de functionare al Asociatiei noastre.

Trimiteti acum CV-ul Dvs. pe Email; ascolclub@gmail.com si veti deveni membru activ al asociatiei noastre(AS.Col.umna Club)
Pentru mai multe informati rugam sa ne contactati la 0728.839.400, 0754.040.962,
Site-ul nostru este ascolclub.@googlepages.com

Cerinte

- cadru militar in rezerva
- studii superioare militare sau civile.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- confidential.