Click aici »

Consilier (militar rez.)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Management/Consultanta
Data introducerii
06-12-2008
Data actualizare
20-06-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

,,Avem onoarea sa va salutam,

AS.Col.umna Club este Asociatia nationala a personalului militar rezervist (studii superioare + grad militar in rezerva) din sistemul de aparare si siguranta nationala.
            Obiectivele principale ale asociatiei sunt: intrajutorarea membrilor si facilitarea oportunitatii de afaceri intre acestia, valorificarea aptitudinilor si experientei fiecarui membru pentru promovarea si dobandirea unui loc de munca demn, selectarea valorica a membrilor si recomandarea acestora catre institutiile centrale solicitante, evidentierea si publicitatea acelor membrii de familie care detin calitati performante.
Site-ul nostru  http://ascolclub.googlepages.com va ofera posibilitatea de vizualizare a  statutului (ASCOL.pdf).
            In vederea extinderii numarului de membrii cat si pentru diversificarea potentialelor oferte de munca, ASCOL va accepta calitatea de membru si pentru  personalul civil care inainte sau dupa absolvirea  facultatii a urmat curs cu termen redus si a obtinut grad militar in rezerva.
             Selectarea si difuzarea joburilor se va face in baza CV- lor prezentate pe Email ascolclub@gmail.com, (pregatire, specialitate, diplome, cursuri, aptitudini, limbi straine, carnet conducere, oferte angajatori etc.
             Accesarea ofertelor va fi permisiva pe noul email numai pentru membrii care  achita cotizatia in cuantumul si termenele stabilite.(15 Lei/ Trim)

               Trimiteti acum CV-ul Dvs. pe Email; ascolclub@gmail.com si veti deveni membru activ al asociatiei noastre(ASCOL) in Judetul(orasul) in care locuiti.
                Pentru mai multe informati rugam sa ne contactati la
               0728.839.400, 0754.040.962, 0372.930.940

Cerinte

- cadru militar in rezerva sau TR-ist(militar cu termen redus)
- studii superioare (militare sau civile)
- varsta; peste 35 ani

Oferta (bonusuri, beneficii)

- confidential