Click aici »

Consilier Juridic

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Legal/Avocati/Notari
Data introducerii
17-02-2013
Data actualizare
17-02-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Cunoasterea in detaliu a normelor juridice aplicabile in Romania.
- Verificarea si redactarea actelor cu caracter juridic.
- Colaborarea cu insitutii de stat si privat pentru buna rezolvare a tuturor problemelor de natura juridica.

Cerinte

- Studii superioare juridice.
- Capacitate de organizare, analiza si sinteza.
- Adaptabilitate, perseverenta, bune abilitati de comunicare.
- Cunostinte solide de operare PC.
- Studiile postuniversitare cu specializarea in domeniul economic constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant, negociat in urma interviului.
- Prime si bonusuri atractive.