Click aici »

Consilier juridic

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Legal/Avocati/Notari
Data introducerii
20-10-2011
Data actualizare
28-04-2015

Descrierea postului

- licenta in drept,
- interes pentru drepturile socio-economice ale omului si dreptul international,
- abilitati de comunicare si relationare, empatie
- limba engleza avansat
- experienta in instanta,
- capacitatea de a lucra atat in echipa cat si individual
- organizare si eficienta in activitatea zilnica
- dorinta de invatare si imbunatatire continua
- performantelor profesionale,
- spirit de echipa.

Cerinte

Seriozitate, punctualitate,experienta ca si consilier juridic, rezistenta la stres, permis auto cat B, disponibilitate program prelungit, disponibilitate deplasari in tara.

Oferta (bonusuri, beneficii)

La interviu.