Click aici »

Consilier Juridic

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Legal/Avocati/Notari
Data introducerii
30-07-2010
Data actualizare
30-07-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Absolvent studii superioare - profil juridic

-Cunostiinte si experienta de lucru in real estate, drep civil contractual si legislatie comerciala
-Excelente abilitati de comunicare
-Responsabilitate, loialitate, confidentialitate
-Initiativa si spirit de echipa.

Cerinte

Ofera consultanta juridica managementului companiei

-Reprezinta interesele societatii in fata autoritatilor sau in fata altor organe administrative sau private
-Informeaza cu privire la modificarile intervenite in domeniul legislativ
-Elaboreaza si avizeaza din punct de vedere al legalitatii contractele incheiate de companie
-Redactarea documentelor de natura juridica
-Acorda consultanta juridica in domeniul real estate, dreptului comercial, muncii si corporate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu de lucru placut
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Pachet competitiv.