Click aici »

Consilier juridic

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Legal/Avocati/Notari
Data introducerii
04-12-2014
Data actualizare
18-12-2014

Descrierea postului

Redacteaza, analizeaza si avizeaza documente cu caracter juridic - contracte de munca, contracte comerciale, acorduri, documente rezultate din procedura cercetarii disciplinare etc;
Face informari asupra noutatilor de natura legislativa ;
Reprezinta societatea in relatiile cu autoritatile, instantele de judecata, ORC, clientii si furnizorii;
Tine evidenta documentelor juridice;

Cerinte

abilitati de comunicare
capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
capacitate de sinteza si analiza
operare calculator