Click aici »

Consilier imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
05-02-2012
Data actualizare
30-03-2012

Descrierea postului

Te consideri o persoana cu initiativa si cauti un mediu profesionist in care sa te desfasori? Poti ajunge in locul potrivit !

Departamentul rezidential este in proces de dezvoltare si are disponibile 9 posturi pentru zone precum:Dristor,Titan,Piata Iancului,Pantelimon,Tineretului,Domenii.

Departamententul specializat in spatii comerciale are disponibile 4 posturi

Departamentul specializat in tranzactii cu spatii de birouri cauta 3 noi membri

Prospectarea pie?ei imobiliare
Intermedierea tranzactiilor imobiliare
Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru clienti
Organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare (negociere, documente necesare, solutii de finantare etc.) pana la finalizarea sa
? Administrarea bazei de date cu proprietati
? Vizionarea imobilelor;
? Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
? Raportarea activitatii

Cerinte

Experienta in domeniul bancar, asigurari,vanzari in sistem MLM, vanzari servicii, imobiliare
Cunostinte avansate de operare PC
Comunicare eficienta cu cei din jur
Interactivitate si colaborare cu alte persoane pentru atingerea unui scop comun
Transmiterea de cunostinte altor persoane, ascultare proactiva
Determinare, spirit de raspundere, gandire analitica
Persoana dinamica, sociabila si motivata
Capacitate de valorificare a oportunita?ilor de vanzare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Sediu reprezentativ in zona Piata Iancului(metrou)
Mediu de lucru dinamic si motivant
Laptop
Telefon mobil
Masina (in functie de rezultate)
Posibilitate de promovare
Pachet compensatoriu motivant.