Click aici »

Consilier Imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
03-01-2012
Data actualizare
27-04-2016

Descrierea postului

Master Imobiliare iti ofera oportunitatea de a face cariera in domeniul imobiliar.

Stii ca esti o persoana responsabila, dinamica, comunicativa si orientata catre client? Atunci esti pregatit sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice, indeplineste-ti visul si convinge-ne sa iti oferim acest post.

Candidatul ideal:
- Abilitati de comunicare
- usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare;
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client;
- Capacitate si deprinderi de a lucra in regim de target de vanzari;
- Bune abilitati de negociere si putere de convingere;
- Perseverenta in finalizarea sarcinilor;
- Cunostinte de limba engleza - nivel conversational;
- Experienta in vanzari nu este o conditie necesara dar va fi apreciata.

Cerinte

Responsabilitati:

- Oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte;
- Corelarea cererii cu oferta;
- Identificarea cerintelor clientilor;
- Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea obiectivelor de vanzari;
- Prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

- Comision progresiv in functie de realizari;
- Promovarea agresiva a portofoliului de oferte;
-Mediu profesionist si instrumente moderne de lucru (laptop, telefon, etc.);
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;

Daca stii ca ai:

- Abilitati de negociere si comunicare;
- Satisfactie si motivatie interna pentru domeniul vanzari;

Te invitam sa aplici pentru o pozitie de Broker Imobiliar!