Click aici »

Consilier imobiliar - departamentul inchirieri

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
15-07-2011
Data actualizare
27-04-2016
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Sa reusesti in domeniul imobiliar inseamna sa crezi foarte mult in tine, in puterea ta de a intelege lucrurile si faptele.
De aceea vom descrie acest post, foarte usor pentru a putea intelege, complexitatea, atitudinea, abordarea lui.

Acest post presupune:

- munca de informare.
- cercetare si culegere de date.
- stabilierea intalnirilor cu clientii firmei.

Cerinte

-Studii: medii sau superioare;
-Persoana dinamica, serioasa, optimista, cu capacitati de comunicare eficienta, cu initiativa si putere de convingere;
-Capaciatate de organizare eficienta a timpului de lucru si orientare catre indeplinirea obiectivelor;
-Cunostinte MS Office: Word, Excel, Outlook
-Prezenta fizica agreabila, tinuta business
-Dorinta de afirmare si castig
-Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

CV-ul trebuie insotit de o poza pentru a fi validat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Resursele si suportul unei performante garantate:

- Calculator personal(sau laptop).
- Telefon mobil
- Aparat foto cu camera
- Intregul suport a echipei