Click aici »

Consilier FRONT OFFICE

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Tirgu-Mures Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Vanzari, Banci, Asigurari
Data introducerii
28-04-2015
Data actualizare
28-04-2015
Confidential
expirat

Descrierea postului

Societate bancara, lider pe piata instrumentelor de economisire si creditare din Romania, angajeaza in cadrul Fortei de Vanzari Directe, colaboratori cu statut PFA/ SRL, in regim full time pe pozitia: CONSILIER FINANCIAR.

Cerinte

Daca esti o persoana:
Dornica sa- si cladeasca o cariera financiar- bancara,
Organizata si orientata catre rezultate,
Cu calitati de lider,
Dornica sa progreseze ca manager
In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei trimite CV- ul tau.
Te invitam sa te alaturi echipei noastre si sa ne convingi ca TU meriti postul.

Oferta (bonusuri, beneficii)

BENEFICII
Venituri motivante
Mediu de lucru profesionist
Program flexibil
Training si pregatire profesionala
Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate