Click aici »

Consilier clienti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
19-07-2018
Data actualizare
22-10-2018

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Inregistrat in orasul Fuzhou din China, in 1987, Grupul Fuyao produce si comercializeaza parbrize din sticla securizata, sticla securizata pentru constructii, geam antiglont, geam float antireflexie, parbrize antireflexie, geamuri low-e de inalta calitate si alte tipuri de sticla industriala.

Grupul are peste 10.000 de angajati si produce sticla in bazele din Fuqing, Changchun, Chongqing, Shanghai, Guangzhou si Beijing si sticla float (clara) in cele mai noi baze din Fuqing Fujian, Shuangliao de Jilin, Tongliao din Mongolia Interioara, si Haikou Hainan.

Cerinte

Experienta in vanzari (dar ne multumim si cu entuziasm si atitudine proactiva)!
Abilitati de comunicare si convingere dezvoltate!
Cunostinte de operare calculator.
Orientare spre client!
Abilitati de lucru in echipa si capacitatea de adaptare la schimbare.
Orientare catre rezultate si perseverenta!