Click aici »

Consilier clienti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
31-08-2015
Data actualizare
31-08-2015

Descrierea postului

Atributii:
- consiliere clienti pentru inchiriere costume carnaval, preluare costume, rezervare, completare contracte pentru costume, petreceri, decoruri, evenimente, incasare bani, mici sarcini de marketing on-line, curatenie la locul de munca

Orar de luni pana vineri de la 9.00-17.00, sambata 10-13

Cerinte

Chiar daca esti tanar absolvent,fara experienta,suntem interesati sa te cunoastem,in masura in care te regasesti in cele de mai jos:
- seriozitate, punctualitate, putere de lucru
- imaginatie, atentie la detalii
- cunostinte minime de limba engleza, utilizare Pc,imprimanta,inetrnet
- aptitudini foarte bune de comunicare verbale si scrise
- persoana pozitiva si orientata spre client

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizare 1.000 ron net (in mana), plus comision considerabil din vanzari pentru a impulsiona o atitudine pozitiva si orietnata catre client.
Noi iti oferim un mediu de lucru placut, multe zambete si seriozitate.

P.S. Daca nu te poti trezi dimineata, te intretin parintii, nu rezisti sa muncesti, te faci ca esti harnic doar cand te vedem... atunci NU ne contacta, sigur nu suntem compatibili! :)