Click aici »

Consilier asigurari de viata

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Asigurari, Banci, Vanzari
Data introducerii
03-11-2009
Data actualizare
02-06-2020

Descrierea postului

BCR Asigurari de Viata Vienna Insurance Group, recruteaza pentru Agentia Bucuresti 4,
CONSILIERI de ASIGURARI (cod CA)

Cerinte

* Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;
* Experienta in vanzari constituie un avantaj;
* Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
* Atitudine proactiva si orientare catre client;
* Capacitate de a asimila cunostinte.

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Cursuri de specialitate oferite de traineri LIMRA;
* Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;
* Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;
* Posibilitatea de a promova in cariera.