Click aici »

Consilier artistic vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-11-2010
Data actualizare
29-03-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Asigurari, Comert, Educatie/Training, Finante/Contabilitate, Management/Consultanta, Marketing, Secretariat/Administrativ
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Prospectarea pietei artistice
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Prezentarea, mentinerea si cresterea portofoliului firmei;
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri, etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale, etc.

Cerinte

Studii superioare- avantaj
Cunostinte Marketing -avantaj
Experienta relevanta intr-un mediu competitiv
Capacitate de organizare, planificare si comunicare eficienta (ideal NLP) - obligatoriu
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
Aptitudini minime de comunicare verbala si scrisa intr-una din limbile franceza sau engleza
Bune abilitati de comunicare si interrelationare

NU INSISTATI! Vor fi contactati doar cei ce intrunesc conditiile. Sunt valabile doar CV-urile trimise pe acest site.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonusuri din vanzari, in functie de performante.
Program flexibil, in functie de eficienta organizarii timpului necesar vanzarilor.