Click aici »

Conference and Banqueting Manager Hotel 4 stele

Liceu, Scoala postliceala, Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Serviciu clienti, Restaurant
Data introducerii
20-07-2017
Data actualizare
20-07-2017

Descrierea postului

Sa va asigurati responsabilitatea pentru gestionarea eficienta si controlul operatiunilor in toate salile de conferinte si banchete si alte zone de sprijin, la standardele specificate ale hotelului si ale departamentului, respectand regulamentele companiei si reglementarile legale.

Conduceti si gestionati departamentul de operatiuni M & E, astfel incat acesta sa functioneze eficient si eficient. Revizuiti, evaluati, planificati si luati masuri astfel incat departamentul sa isi atinga obiectivele. Fiti prezent pentru a va intalni si a intampina clientii cu privire la verificarea cerintelor si transmiterea informatiilor relevante (de ex. Procedura de evacuare a incendiilor, sistemul de mesaje etc.)

Cerinte

Candidatul ideal

Este esential ca managerul conferintelor si banchetelor sa fi lucrat la nivel de supervizor sau asistent. Aveti experienta de a gestiona si dezvolta o echipa, impreuna cu setarea KPI'S pentru a evalua performanta echipelor. Trebuie sa detineti o licenta pentru lichior. Managerul Conferintei si Bancherilor trebuie sa fie pasionat de rolul lor, sa arate fler si sa caute mereu idei proaspete, incurajand gandirea creativa in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Un salariu competitiv
Mancare gratuita la locul de munca
Cazare 34 lire pe saptamana
31 de zile de vacanta in fiecare an, inclusiv sarbatori legale (aceasta creste anual, pana la maximum 33 de zile)
Scheme de stimulare bazate pe hoteluri
Beneficiile voluntare, inclusiv reduceri la unele calatorii, activitati de timp liber, sanatate, comert cu amanuntul si autovehicule
Reduceri de cazare in cadrul grupului cu tarifele colegilor la celelalte hoteluri ale noastre
Premii lungi de servicii care cresc cu serviciul
Oportunitati excelente de instruire si dezvoltare in cadrul hotelului si al companiei
Recompense financiare pentru furnizarea de servicii senzationale