Click aici »

Confectionera

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
16-02-2018
Data actualizare
16-02-2018

Descrierea postului

Atelier nou de croitorie situat la casa presei libere in Bucuresti sect. 1 suntem in cautare de confectionere pe simpla sau triploc. Desi produsee de baza pe care le confectionam sunt de dama, lucram si orice altceva in functie de comenzi. Se lucreaza doar pe operatii.

Cerinte

Daca sunteti o persoana sociabla, punctuala, respectoasa, atunci gasiti la noi o colaborare de munca si prietenie pe termen cat mai lung.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim bonusuri de randament, bonuri de masa, prime.
Spatiu pentru pauza de masa care dispune de masa, scaune, frigider, aparat cafea, cuptor microunde etc.
Mediu foarte curat, calorifere si aer conditionat.
Suntem deschisi la orice opinii si idei care pe care le-ati putea adauga.