Click aici »

Confectioner textile

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
27-09-2016
Data actualizare
02-12-2016
Confidential
expirat

Descrierea postului

Confectioner textile dama in serie mica.
Experienta pe un post similar anterior, poate reprezenta un avantaj.
Program de lucru 9-18 cu pauza de masa. L-V
Orele suplimentare se platesc dublu.
Se lucreaza in serie mica, produse textile fashion.
Mediu de lucru deosebit de placut.
Conditii de lucru excelente.
Locatie centrala, la Piata Romana, foarte aproape de metrou si statiile RATB.

Cerinte

Persoana responsabila, serioasa, punctuala si determinata.
Persoana dornica sa execute permanent modele noi.
Experienta in lucru cu masina liniara industriala, triplok si in executarea produselor cap-coada.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Colectiv de lucru tanar si mediu de lucru prietenos.
Zona centrala, buna, cu accesabilitate catre multe mijloace de comun, inclusiv metrou.
Utilaje moderne
Daca te-ai saturat sa faci mereu aceleasi modele si operatiuni plictisitoare, atunci la noi sigur iti va place.