Click aici »

Confectioner-montator timplarie din aluminiu

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
28-07-2012
Data actualizare
25-03-2016

Descrierea postului

Se cauta pentru angajare persoana cu experienta in confectioner -montator timplarie din  profile aluminiu.

Cerinte

Cunostiinte aprofundate referitoare la :
1.dimensiuonarea fct de golurile existente,
trasarea si pozitionarea confectiei metalice in teren.
2.confectionare propiu zisa:
a) executie sablon cind este cazul .
b) debitare la cote,
c) asamblare in vederea obtineri produsului finit.
3. atuuri : experienta relevanta in domeniul,experienta de lucru cu panouri de sticla,geam simplu ,geam termopan
(preluare cote,execuite sablon si montaj)
4.cunoasterea si citirea planurilor si detaliilor de executie.
5. carnet de conducere (cel putin cat B )
nu este o cerinta obligatorie.

Alte informatii:
activitatea se va desfasura atit in atelier( pt confectionare) cit si pe teren ( pt montaj)

Oferta (bonusuri, beneficii)

se discuta in cadrul interviului.