Click aici »

Confectioner imbracaminte

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Alexandria Alexandria
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
25-03-2016
Data actualizare
08-05-2017

Descrierea postului

Caracteristici de personalitate, aptitudini si deprinderi necesare : - capacitatea de a selecta, structura si utiliza informatiile din documentatia tehnica; - īndemānare, precizie si rigurozitate īn efectuarea operatiilor specifice; - capacitatea de selectare a detaliilor; - atentie deosebita īn verificarea detaliilor; - acuratete maxima necesara realizarii detaliilor; - bune abilitati de lucru īn echipa; - comunicare interactiva la locul de munca; - planificarea activitatii si a timpului de munca; -

Cerinte

Caracteristici de personalitate, aptitudini si deprinderi necesare : - capacitatea de a selecta, structura si utiliza informatiile din documentatia tehnica; - īndemānare, precizie si rigurozitate īn efectuarea operatiilor specifice; - capacitatea de selectare a detaliilor; - atentie deosebita īn verificarea detaliilor; - acuratete maxima necesara realizarii detaliilor; - bune abilitati de lucru īn echipa; - comunicare interactiva la locul de munca; - planificarea activitatii si a timpului de munca;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- in functie de fiecare candidat