Click aici »

Confectioner articole textile pentru evenimente

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Slatina Slatina
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
26-09-2012
Data actualizare
20-05-2014

Descrierea postului

Pentru ca sezonul de nunti 2014 a inceput, dorim sa ne largim echipa cu inca 2 membri. Daca poti suporta provocarea, si vrei sa lucrezi in domeniul confectiilor textile destinate amenajarilor festive, dar si in domeniul organizarii de evenimente, asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail sau te asteptam la sediul nostru din Slatina, str. Ionascu nr.1

O parte din ceea ce face echipa Kotys Design & Events momentan, poti vedea pe www.fabricadehuse.ro

Te asteptam in echipa noastra!

Ne gasesti zilnic intre orele 8.00 - 17.00, la adresa: str Ionascu nr.1, Slatina, Olt

Cerinte

Imaginatie, experienta lucru masini de cusut.

Toti candidatii vor fi supusi unei probe de lucru.